kadikoy evden eve nakliyat küçükyalı evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat içerenköy evden eve nakliyat Apie Mus

LIETUVOS INŽINERINĖS GRAFIKOS IR GEOMETRIJOS DRAUGIJA

Apie Mus

Lietuvos inžinerinės grafikos ir geometrijos draugija (toliau LIGGD) yra laisvanoriška visuomeninė organizacija, vienijanti Lietuvos inžinerinės grafikos ir kitų profesijų specialistus, dirbančius inžinerinės grafikos mokslo, praktikos bei pedagogikos srityse. Draugija įregistruota 2006 m. rugsėjo 08 d.

Draugijos tikslai


1. Inžinerinės grafikos srityje dirbančių mokslininkų ir specialistų jėgų vienijimas vykdant inžinerinės grafikos mokslinius tyrimus, taikant juos praktikoje.
2. Tobulinti inžinerinės grafikos (grafinių dalykų) mokymo turinį ir dėstymo metodiką, atsižvelgiant į šiuolaikinių informacinių technologijų teikiamas galimybes, standartizacijos pokyčius.


3. Bendradarbiauti su užsienio valstybių giminingomis organizacijomis, dalyvauti tarptautinių Inžinerinės grafikos organizacijų darbe.

Draugijos uždaviniai
1. Ginti savo narių interesus
2. Organizuoti seminarus, konferencijas, konkursus, parodas, ekskursijas, skatinti savo narių publikacijas ir kitą kūrybinę veiklą.
3. Rūpintis metodinių rekomendacijų, informacinių biuletenių, straipsnių, mokymo priemonių leidyba.
4. Remti kūrybiškai dirbančius narius ir inicijuoti jų stažuotes Lietuvoje ir užsienyje.
LIETUVOS INŽINERINĖS GRAFIKOS IR GEOMETRIJOS DRAUGIJOS REKVIZITAI

Adresas: Studentų g. 56-303, LT-51424, KAUNAS
Telefonas: (37) 324058
El.Paštas: algimantas.vasylius@ktu.lt
Tinklapis: www.liggd.lt
Kodas: 300597484

Visos teises saugomos, 2014-2015
Patent